Meniu
Prekių krepšelis

Upgrade

Daugeliui plaukų formavimo naujovėmis besidominčių specialistų ar savo plaukams didelį dėmesį namuose skiriančių asmenų, teko girdėti apie Upgrade plaukų formavimo prietaisus. Upgrade - italų prekinis ženklas, kurio produktai įtiks nes reikliausiems naudotojams. Gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos, tad produktai pasižymi tiek unikaliu dizainu bei patvarumu, tiek išskirtiniu efektyvumu.

Gamintojas: Upgrade Modelis: UALPHACOMPACT
Plaukų džiovintuvas Upgrade Alpha Compact  – itališkos kokybės iš dizaino kūrinys, užkariavęs daugelio grožio industrijos atstovų širdis, šiandien pasiekiamas kiekvienam.Džiovintuve integruota jonizacijos funkcija padidina jo efektyvumą ir išdžiovina ne tik greičiau, bet ir mažina pasipūtimą, s..
117.90€
Be PVM:97.44€
Gamintojas: Upgrade Modelis: UFreestyle
Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE – tai išskirtinio dizaino įrankis, kuris apjungia daugybę prietaisų ir skirtingų technikų.Profesionaliam naudojimui skirtas FreeStyle, priešingai nei įprasti formavimo prietaisai, dėka unikalaus dizaino neleidžia plokštelėms at..
180.00€
Be PVM:148.76€
Gamintojas: Upgrade Modelis: UBIGWAVE
Upgrade Newave Big plaukų formavimo žnyplės, dengtos turmalino keramika, didelėms bangoms formuoti.Greitai pasiekiama, tolygiai paskirstoma ir išliekanti visą darbo laiką temperatūra, užtikrins geriausius rezultatus.Itališka Upgrade linija pasižymi kokybe ir inovatyvumu, sukurta profe..
95.90€
Be PVM:79.26€
Gamintojas: Upgrade Modelis: UWET
Plaukų šepetys UPGRADE WINDBRUSH WET drėgniems plaukams šukuoti su ventiliavimo funkcija. Šepečio išlinkimas ir lanksti struktūra šukuojant seka galvos formą, todėl šukavimo metu puikiai masažuoja galvos odą, dėl ko plaukai tampa stipresni, stimuliuojamas jų augimas. Švelniai ir lengvai iššukuoja su..
22.00€
Be PVM:18.18€
Infraraudonųjų spindulių plaukų garbanojimo žnyplės UPGRADE INFRACURL Infraraudonųjų spindulių plaukų garbanojimo žnyplės UPGRADE INFRACURL
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Upgrade Modelis: UINFRACURL
Pirmosios plaukus  atstatančios garbanojimo žnyplės – Infraraudonųjų spindulių plaukų garbanojimo žnyplės UPGRADE INFRACURLSu Upgrade InfraCurl garbanojimo žnyplėmis paprasta pasiekti tobulas garbanas ir bangas naudojant žemą temperatūrą. InfraCurl garbanotuvo technolog..
181.00€
Be PVM:149.59€
Gamintojas: Upgrade Modelis: UDRY
Plaukų šepetys UPGRADE ,,WINDBRUSH DRY“ yra ventiliuojamas, skirtas sausiems plaukams šukuoti, ypač tinka naudoti kartu su plaukų plaukų džiovintuvu. Šepečio išlinkimas ir lanksti struktūra šukuojant seka galvos formą, todėl šukavimo metu puikiai masažuoja galvos odą, dėl ko plaukai tampa ..
22.00€
Be PVM:18.18€
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais UPGRADE BIOINFRARED LARGE Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais UPGRADE BIOINFRARED LARGE
-25 % Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Upgrade Modelis: UpgradeLarge
Profesionalūs plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais Upgrade Bioinfrared Large, užkariavę grožio industrijos profesionalų širdis, nepaliks abejingų ir Jūsų.Upgrade Bioinfrared Large tiesintuvas pritaikytas ilgiems, storiems plaukams, taip pat chemiškai pažeistiems, skilinėjan..
127.42€ 169.90€
Be PVM:105.31€
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais UPGRADE BIOINFRARED SLIM Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais UPGRADE BIOINFRARED SLIM
-25 % Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Upgrade Modelis: UpgradeSlim
Profesionalūs plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais Upgrade Bioinfrared Slim, užkariavę grožio industrijos profesionalų širdis, nepaliks abejingų ir Jūsų.Upgrade Bioinfrared Slim tiesintuvas pritaikytas ilgiems, storiems plaukams, taip pat chemiškai pažeistiems, skilinėjanti..
127.42€ 169.90€
Be PVM:105.31€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)