Meniu
Prekių krepšelis

Kaukės

Gamintojas: Phyt's Modelis: Phytsmaspur
„Du viename” – neišdžiūvanti kremo tekstūra. Šveičiamasis poveikis derinamas su kaukės privalumais. Gintaro pudra turi švelnų šveičiamąjį poveikį, atkemša poras. Trijų rūšių molis su augaline anglimi absorbuoja nešvarumus ir riebalinį sekretą. Stiprių valomųjų savybių augaliniai aliejai valo odą. Ma..
28.90€
Be PVM:23.88€
Gamintojas: Phyt's Modelis: phyts-masque-anti-rides-fermete
Kaukė su senėjimą stabdančiomis savybėmis. Gerina gyvybingumą praradusios odos būklę. Atkuria minkštumą, tonizuoja, veido bruožai atrodo jaunesni. Jūsų oda atrodo sveikesnė. Poveikis sustiprinamas kai kartu naudojami kiti Aromalliance Anti-Âge linijos produktai. Sudėtyje jūrinis egzopolisacharidų ko..
27.60€
Be PVM:22.81€
Gamintojas: Phyt's Modelis: phyts-masque-hydra-instant
Lengva ir kreminė drėkinamosios kaukės tekstūra; kaukė suteikia staigų ir gaivų drėkinimo efektą. Per 15 minučių oda sudrėkinama, grąžinamas putlumas, tampa švytinti ir lygi. Sumažėja smulkiosios raukšlelės, atstatomas odos elastingumas, švelnumas ir komfortas. Sudėtyje: mažos ir didelės moleku..
26.80€
Be PVM:22.15€
Sothys. Drėkinamoji putlinamoji kaukė 50ml
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: Shydrakauk
NAUJA DRĖKINAMOJI LINIJA 4X: KETURGUBA DRĖKINIMO GALIADvigubas - drėkinimo ir jaunystės išsaugojimo - poveikis vienoje kaukėje.Ši kaukė apjungia 2 patentuotas Sothys veikliąsias medžiagas ir didelio molekulinio svorio hialurono rūgštį. Sukurta stipriai drėkinti akimirksniu, kaukė taip pat turi malon..
53.00€
Be PVM:43.80€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)