Meniu
Prekių krepšelis

Tonikai, losjonai

Sothys Micelinis valomasis vanduo 200 ml
Tik internetu Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SMV
Akis ir veidą veiksmingai vienu judesiu valantis švelnus valiklis „du viename“.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSMĖLY­NOJO IR BAL­TOJO LO­TOSO EK­STRAK­TAIMinkština ir ramina.NAUDOJIMASTepti vatos diskeliu. Nuvalytą odą švelniai nusausinti.KVAPAIBekvapisREZULTATAIAkių ir veido valiklis („du viename“). Puikiai ti..
28.00€
Be PVM:23.14€
Sothys lotion purete. Valomasis losjonas 200 ml
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SVL
Dvifazis losjonas su vilkdalgių ekstraktu puikiai nuvalo ir gaivina odą.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSKI­ETAFAZĖS EK­STRAK­CI­JOS BŪDU IŠGAU­TAS VILK­DALGIŲ EK­STRAK­TASValoNAUDOJIMASTepkite ant veido ir kaklo vatos diskeliu, nusausinkite.KVAPAIGėliųGaivusŽalumosREZULTATAIPer dieną susikaupusiems nešvarumams..
24.00€
Be PVM:19.83€
Sothys lotion confort. Raminamasis losjonas 200 ml
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SRL
Pienelio konsistencijos losjonas, kurio sudėtyje esantis raminamasis medvilnės ekstraktas puikiai nuvalo ir atgaivina odą.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSMEDVILNĖS EK­STRAK­TASMinkštinaTER­MINIS SPA™ VAN­DUOUžtikrina odos tolerancijos slenksčio pusiausvyrą ir padeda ilgam sumažinti odos jautrumą.D-PAN­TENO­LIS..
23.00€
Be PVM:19.01€
Sothys lotion clarte. Skaistinamasis losjonas 200 ml
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SSL
Subtilus losjonas su lazdynų ekstraktu puikiai valo ir atgaivina odą.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSSO­DINIO HAMAME­LIO (LAZ­DYNO) EK­STRAK­TASVienodina odos spalvąARNIKOS EK­STRAK­TASOdos komfortuiNAUDOJIMASTepkite ant veido ir kaklo sudrėkintu vatos diskeliu, nusausinkite.KVAPAIGėliųPudrosMedžioREZULTATAIPe..
23.00€
Be PVM:19.01€
Sothys gyvybingumo suteikiantis losjonas. Užsakymai galimi tik susisiekus telefonu +37060410821, el.paštu info@puoselekgrozi.lt arba per Instagram profilį - puoselek_grozi
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SGSLOSJONAS
Losjonas su greipfrutų ekstraktu tobulai valo ir gaivina odą.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSGREIPFRUTO EK­STRAK­TASTonizuojaNAUDOJIMASTepkite ant veido ir kaklo sudrėkintu vatos diskeliu, nusausinkite.KVAPAICitrusųGaivusREZULTATAIPer dieną susikaupusiems nešvarumams šalinti: makiažui, taršai, dulkėms…Produkta..
23.00€
Be PVM:19.01€
Sothys Akių ir lūpų makiažo valiklis 100 ml
Užsakoma po užklausos
Gamintojas: Sothys Modelis: SMV
Šis akių ir lūpų makiažą valantis fluidas skirtas visiems odos tipams. Tinka naudoti kasdien. Tinka net jautrioms akims ir kontaktinius lęšius nešiojančioms moterims.VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOSDEDEŠVOS EK­STRAK­TASMinkština.NAUDOJIMASTepti naudojant vatos diskelį (valyti akių vokus, blakstienas, antakius ..
26.00€
Be PVM:21.49€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)