Meniu
Prekių krepšelis

Cantabria labs HELIOCARE

Gamintojas: Cantabria labs HELIOCARE Modelis: HELIOCAREage
Lengvas, drėkinamasis fluidas, kuris užtikrina aukšto lygio bei plataus spektro apsaugą nuo saulės ir pasižymi trigubu senėjimą stabdančiu kompleksu, padedančiu sulėtinti matomų senėjimo požymių atsiradimą. Šis šilko švelnumo pojūtį suteikiantis fluidas taip pat turi subtilų atspalvį, todėl pad..
28.50€
Be PVM:23.55€
Gamintojas: Cantabria labs HELIOCARE Modelis: HELIOCAREpediatricspray
Hipoalerginė sudėtis, išbandyta ant atopinės ir jautrios odos. Sudėtyje yra arginino ir glicerino, kurie padeda drėkinti ir palaikyti sveiką odos barjerinę funkciją. Priemonės purškimo formatas leidžia teisingai dozuoti ir palengvina naudojimą. Itin lengvas, lengvai paskirstomas ir atsparus vandeniu..
37.40€ 44.00€
Be PVM:30.91€
Gamintojas: Cantabria labs HELIOCARE Modelis: HELIOCAREpigment
Fluido taršą mažinančios ir depigmentuojančios sistemos padeda išvengti ir koreguoti hiperpigmentaciją bei nuo saulės atsiradusias dėmeles, taip pat jame yra spalvotų pigmentų, kurie padeda išlyginti odos toną.Itin lengva tekstūra, puikiai tinkanti visų tipų odai, palieka lygią ir aksominę odą...
23.12€ 27.20€
Be PVM:19.11€
Heliocare 360 MD A-R EMULSIJA SPF50+, 50 ML
-15 % Išparduota
Gamintojas: Cantabria labs HELIOCARE Modelis: AR
Labai aukšta fotoapsauga jautriai odai, linkusiai į paraudimą, su paraudimą mažinančia sistema, lengva tekstūra, kuri užtikrina glotnumą.Su optimaliais filtrais jautriai odai, praturtintas Fernblock®, kad apsaugotų nuo keturių spindulių (UVB, UVA, matomas, IR-A) ir šviesos. Su išskirtine AR sistema,..
23.12€ 27.20€
Be PVM:19.11€
Heliocare 360 PEDIATRICS stick SPF50+, 25 G
Išparduota
Gamintojas: Cantabria labs HELIOCARE Modelis: heliostick
Labai aukštos fotoapsaugos priemonė, apsauganti ir drėkinanti odą. Dėka savo pakuotės, vaikams apsaugą lengva užsitepti patiems. Atsparus vandeniui, prakaitui ir smėliui. Be spalvos.Plataus spektro sudėtis, apsauganti nuo 4 spindulių (UVB, UVA, matoma ir infraraudonoji), su Fernblock+, paparčio..
22.00€
Be PVM:18.18€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)