Meniu
Prekių krepšelis

Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE + DOVANA

Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE + DOVANA
Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE + DOVANA
180.00€
Be PVM: 148.76€
  • Atsargos: Turime
  • Modelis: UFreestyle

Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE – tai išskirtinio dizaino įrankis, kuris apjungia daugybę prietaisų ir skirtingų technikų.
Profesionaliam naudojimui skirtas FreeStyle, priešingai nei įprasti formavimo prietaisai, dėka unikalaus dizaino neleidžia plokštelėms atvėsti, todėl plaukai formuojami greičiau.
FreeStyle dėl įrengtos centrinės angos plaukams, garantuoja pastovią ir optimalią temperatūrą tiesinimo bei garbanojimo metu, pasiekiant puikius ir ilgalaikius rezultatus.
Pažangiausias sprendimas, kuris supaprastina šukuosenos kūrimą ir nevargina riešo.
Neslidi ir nekaistanti rankena užtikrina maksimalų patogumą tiek tiesinant ,tiek garbanojant sruogas.

Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE

Titano plokštelės 95 mm x25 mm, dengtos turmalinu, paskirsto karštį tolygiai ir išskiria neigiamus jonus, taip suteikiant plaukams ypatingo glotnumo ir žvilgesio.

Upgrade: Daugeliui plaukų formavimo naujovėmis besidominčių specialistų ar savo plaukams didelį dėmesį namuose skiriančių asmenų, teko girdėti apie Upgrade plaukų formavimo prietaisus. Upgrade – italų prekinis ženklas, kurio produktai įtiks nes reikliausiems naudotojams. Gamybai naudojamos kokybiškos medžiagos, tad produktai pasižymi tiek unikaliu dizainu bei patvarumu, tiek išskirtiniu efektyvumu.

FreeStyle temperatūra reguliuojama nuo 160°C iki 220°C ir išlieka pastovi viso naudojimo metu.

Dėl saugumo, tiesintuvas automatiškai išsijungia po valandos.

Plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvas viename UPGRADE FREESTYLE – tai išskirtinio dizaino įrankis, kuris apjungia daugybę prietaisų ir skirtingų technikų. Profesionaliam naudojimui skirtas FreeStyle, priešingai nei įprasti formavimo prietaisai, dėka unikalaus dizaino neleidžia plokštelėms atvėsti, todėl plaukai formuojami greičiau.

FreeStyle dėl įrengtos centrinės angos plaukams, garantuoja pastovią ir optimalią temperatūrą tiesinimo bei garbanojimo metu, pasiekiant puikius ir ilgalaikius rezultatus. Pažangiausias sprendimas, kuris supaprastina šukuosenos kūrimą ir nevargina riešo.

Neslidi ir nekaistanti rankena užtikrina maksimalų patogumą tiek tiesinant ,tiek garbanojant sruogas. Dviguba įtampa (110 V ir 220 V) leis naudotis Freestyle visame pasaulyje.

Naudojant prietaisą nepamirškite Upgrade nano jonų šukų,bei segtukų susegti plaukus. O apsauginiai antpirščiai apsaugos nuo nusideginimo.

Garbanų iššukavimui naudokite  šepetį UPGRADE WINDBRUSHDRY

Suteikiama 1 metų garantija.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras