Meniu
Prekių krepšelis

Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50

Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50
Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50
Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50
Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50
Sothys Apsauginis jaunystės kremas SPF50
PASTABA - visus SOTHYS produktus galite užsakyti (už juos apmokėti), tačiau dėl griežtų gamintojo reikalavimų - išsiuntimas bus vykdomas tik po kosmetologo konsultacijos. Matydama Jūsų užsakymą - būtinai su Jumis susisieksiu, pakonsultuosiu ir jeigu Jums viskas tiks - išsiųsiu užsakytas prekes.
48.00€
Be PVM: 39.67€
  • Atsargos: Turime
  • Modelis: Sot50

SUSTIPRINTA APSAUGA, SAUGANTI JŪSŲ ODOS JAUNYSTĘ!

Kadangi saulės spinduliai kelia pavojų odos jaunystės kapitalui, Sothys sukūrė naują saulės priežiūros priemonių asortimentą, kuris apsaugo odą ir stiprina jos natūralią apsaugą nuo saulės spinduliuotės, sukeliančios priešlaikinį odos senėjimą.

Šis švelnus, apgaubiantis ir subtiliai kvepiantis kremas suteikia jūsų odai aukšto lygio apsaugą ir išsaugo jos jaunatviškumą.

Odos priežiūros specialistas Sothys sukūrė itin jautrias formules, kurios yra nelipnios, nedžiovinančios ir nebalinančios, kad padengtų odą itin lengvu apsauginiu šydu.

„Sothys pažabgieji tyrimai“ pasirinko tinkamus UVA/UVB filtrus kiekvienam apsaugos lygiui, kad pasiūlytų optimizuotą apsaugą, ir derino juos su aukštos kokybės odos priežiūros veikliosiomis medžiagomis, kad užtikrintų visapusišką odos apsaugą ir taip apribotų saulės spindulių sukeltus odos senėjimo požymius.

Sothys yra socialinės ir solidarumo ekonomikos bendrovės „Tēnaka“, kuri prisideda prie koralinių rifų atkūrimo Koralų trikampyje, pasaulinės jūrų biologinės įvairovės epicentre, saugomose jūrų zonose, partneris. Malaizijos pusiasalyje Sothys vardu bus atkurtas rifas šios saugomos jūrų zonos širdyje.

VEIKSMINGUMAS

Įrodytas veiksmingumas:

11 % lygesnė oda po reguliaraus naudojimo 21 dieną*

100% vartotojų vertina šią formulę dėl jos drėkinančio poveikio ir dėl to, kad ji akivaizdžiai išsaugo jaunatvišką odos išvaizdą**

* Klinikinis tyrimas su 20 savanorių, po 21 dienos.
**Pasitenkinimo testas atliktas 20 savanorių, po 21 dienos.

PATARIMAS

Kiekvienas žmogus turi savo „saulės apšvitos kapitalą“, kurį gimimo metu nulemia jo odos tipas (fototipas). Tai atitinka buvimo saulėje valandų kiekį, kuriomis galite mėgautis per savo gyvenimą, nerizikuodami rimtai pakenkti odai. Šis kapitalas laikui bėgant mažėja ir turi būti palaikomas kasdien naudojant jūsų odai ir saulės spindulių intensyvumui pritaikytą apsaugą.

NAUDOJIMO TECHNIKA

Gausiai tepkite veidą ir jautrias vietas prieš saulės poveikį. Dažnai tepkite pakartotinai. Venkite patekimo į akis. Prieš naudojimą suplakite.


Specifikacija
Talpa 50 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras